خرید و مشاوره فنی: 33522095-026

سمپاش خرطومی، اتومایزر پشتی، گوگرد پاش موتوری

سمپاش خرطومی با موتور بنزینی دو زمانه و حجم مخزن 14 لیتری

   مرتب‌سازی محصولات:

  • پیش‌فرض
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
  • جدید‌ترین
  • پرفروش‌ترین
  • پربازدیدترین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

  فهرست مطالب

  وقتی صحبت از کود پاشی و گوگرد پاشی در باغبانی یا کشاورزی می‌شود، داشتن یک سمپاش مطمئن می‌تواند تفاوت را ایجاد کند. سمپاشی که به طور خاص برای این منظور طراحی شده است، توزیع یکنواخت و کارآمد مواد را تضمین می‌کند و کارایی آن‌ها را به حداکثر می‌رساند. بهترین سمپاش برای رسیدن به این هدف سمپاش خرطومی است که با نام گوگرد پاش موتوری هم از آن نام برده می‌شود. این نوع سمپاش‌ها امکان سمپاشی دقیق و کنترل شده را فراهم می‌کند و اطمینان حاصل می‌کند که کودها یا گوگرد بدون ضایعات یا پاشش بیش از حد به اهداف مورد نظر خود می‌رسند. این نه تنها در زمان و تلاش شما صرفه جویی می‌کند بلکه به دستیابی به نتایج مطلوب نیز کمک می‌کند.

  سمپاش خرطومی چیست و چگونه کار می‌کند؟

  سمپاش خرطومی، نوعی سمپاش تخصصی که در محیط‌های باغبانی و کشاورزی استفاده می شود. این سمپاش مجهز به لوله ای به شکل خرطوم برای پخش سم در ناحیه مورد نظر می‌باشد. اپراتور می‌تواند جهت و مقدار پاشش سم را با استفاده از درپوش مخصوص طراحی شده در انتهای این لوله خرطومی مانند کنترل کند. این مدل دستگاه خاص که به عنوان سمپاش اتومایزر پشتی نیز شناخته می‌شود، قدرت خود را از یک موتور بنزینی دو زمانه می‌گیرد. با استفاده از جریان هوای قوی، این سمپاش به طور موثر محلول را تجزیه می‌کند. متعاقباً از طریق ترکیب فشار هوا و چرخش پروانه توربین که در داخل لوله دستگاه قرار دارد، سم با هوای پرفشار تولید شده در تماس بوده و در نهایت به صورت پودر از لوله دستگاه خارج می‌شود.

  سمپاش خرطومی دو زمانه با مخزن 14 لیتری جهت سمپاشی درختان میوه

  مزایا و کاربرد سمپاش خرطومی

  سمپاشی یکنواخت درختان میوه

  سم پاشی با سمپاش خرطومی دارای مزایای متعددی است که آن را به گزینه ای محبوب برای کنترل آفات و کشاورزی تبدیل می‌کند. اولاً، طراحی کوله پشتی امکان حمل آسان را فراهم می‌کند و کاربر را قادر می سازد آزادانه حرکت کند و مناطق وسیعی را بدون نیاز به منبع برق پوشش دهد. این امر آن را برای استفاده در مکان های دور و یا دور از دسترس ایده آل می‌کند. ثانیاً سمپاش اتومایزر توزیع مؤثر و یکنواخت سم را تضمین می‌کند. فرآیند اتمیزه کردن مایع را به قطرات ریز می شکند و غباری ایجاد می‌کند که می تواند به شکاف های کوچک، شاخ و برگ و سایر مناطقی برسد که ممکن است سمپاشی با روش‌های دیگر چالش برانگیز باشد. این مزیت کارایی سم را افزایش می‌دهد و در عین حال ضایعات و آسیب احتمالی به ارگانیسم‌های غیر هدف را به حداقل می رساند. در نهایت، استفاده از سمپاش کوله پشتی خستگی اپراتور را کاهش می دهد و بهره وری را افزایش می دهد، زیرا حمل و کارکرد آن به حداقل تلاش فیزیکی نیاز دارد. 

  سمپاش خرطومی برند اشتیل آلمان دو زمانه

  کودپاشی محصولات کشاورزی

   پاشش کود بر روی محصولات کشاورزی روشی است که به طور گسترده شناخته شده و عملی می‌شود که مزایای بی شماری را برای صنعت کشاورزی به همراه دارد. کودها مواد مغذی ضروری را برای گیاهان فراهم می‌کنند و رشد سالم را تقویت می‌کنند و عملکرد محصول را به حداکثر می‌رسانند. با پر کردن خاک با عناصر ضروری مانند نیتروژن، فسفر و پتاسیم، علاوه بر این، کودها به بهبود حاصلخیزی و ساختار خاک، افزایش ظرفیت نگهداری آب و مواد مغذی کمک می‌کنند. از این رو استفاده از سمپاش اتومایزر پشتی به دلیل پودری کردن کود مایع و پاشش موثر روشی مطمئن و مثمر ثمر برای کودپاشی است.

  گوگرد پاشی درختان

  هنگامی که صحبت از محافظت و حفظ سلامت درختان میوه به میان می‌آید، سمپاشی گوگرد با استفاده از سمپاش خرطومی می‌تواند یک روش بسیار موثر باشد. گوگرد یک عنصر طبیعی است که برای قرن‌ها در کشاورزی به دلیل خاصیت قارچ کش آن استفاده می‌شود. با استفاده از سمپاش اتومایزر پشتی یا همان گوگرد پاش موتوری، می‌توانیم حتی به کوچکترین گوشه‌های شاخ و برگ می‌رسیم. این امر به ویژه در پیشگیری و کنترل بیماری های قارچی مانند سفیدک پودری بسیار مهم است. سمپاش خرطومی موتوری یک غبار ریز از ذرات گوگرد ایجاد می‌کند که باعث چسبندگی و جذب بهتر روی سطح برگ‌ها، ساقه ها و میوه ها می شود. استفاده منظم و به موقع از گوگرد پاش موتوری می‌تواند به میزان قابل توجهی از بروز و گسترش بیماری‌ها بکاهد و باعث رشد سالم و برداشت فراوان از درختان میوه دوست داشتنی ما شود.

  گوگرد پاشی درختان میوه با استفاده از دستگاه گوگرد پاش موتوری

  سوزاندن علف هرز با شعله افکن

  یک کاربرد جایگزین برای سمپاش خرطومی موتوری وجود دارد که شامل استفاده از آن به عنوان شعله افکن است. شعله افکنی با این مدل سمپاش این پتانسیل را دارد که گیاهان و علف‌های هرز ناخواسته را در باغ‌ها و مزارع از بین ببرد. برای انجام موثر این کار، باید نازل پاشش را تغییر دهید.

  اطلاعات فنی انواع سمپاش خرطومی
  ظرفیت مخزن12 یا 14 یا 20 لیتری
  نوع موتوربنزینی دو زمانه هوا خنک
  حجم موتور36 الی 52 سی سی
  توان موتور1.08 تا 3.5 اسب بخار
  نوع سوختترکیب بنزین و روغن
  دبی سمپاشی4 تا 6 لیتر بر دقیقه
  دبی گرد پاشی6 تا 8 کیلو گرم بر دقیقه
  وزن11 الی 13 کیلوگرم

  نکات ایمنی هنگام کار با سمپاش خرطومی اتومایزر

  هنگام کار با یک سمپاش خرطومی اتومایزر، اولویت بندی اقدامات ایمنی برای جلوگیری از حوادث و آسیب‌های احتمالی بسیار مهم است. در مرحله اول، همیشه مطمئن شوید که در یک منطقه با تهویه مناسب یا در فضای باز کار کنید تا از استنشاق بخارهای مضر جلوگیری کنید. پوشیدن لباس های محافظ از جمله دستکش، عینک و ماسک برای محافظت از پوست، چشم‌ها و سیستم تنفسی در برابر هرگونه تماس احتمالی با بنزین یا مواد شیمیایی سمپاشی ضروری است. علاوه بر این، قبل از شروع کار با سمپاش، آن را به طور کامل از نظر نشتی یا قطعات آسیب دیده بررسی کنید. در نهایت، کودکان و حیوانات خانگی را از محل کار دور نگه دارید تا از قرار گرفتن در معرض تصادفی جلوگیری کنید. با رعایت این نکات ایمنی، می‌توانید تجربه ای مطمئن و کارآمد را هنگام کار با سمپاش خرطومی تضمین کنید.

    مرتب‌سازی مقالات:

   • پیش‌فرض
   • جدید‌ترین
   • پربازدیدترین
   • بیشترین امتیاز

    جدید‌ترین مقالات:

   مشاهده مقالات بیشتر

   دیدگاه خود را در مورد این مطلب بنویسید: